ÖZTÜZÜN Kimdir?


Nihat ÖZTÜZÜN tarafından 60 yıl önce kurulan firmamız, küçük bir torna atölyesi ile hizmet vermeye başlamış, 1981 yılında Nihat ÖZTÜZÜN ünvanının yanına oğullarıda eklenerek limited şirketi olarak hizmet vermeye devam etmiştir.

Nihat ÖZTÜZÜN'ün dürüstlük, uzmanlık, ciddilik prensiplerini kendisine ilke edinerek çalışmış ve bu sayede Güneydoğu Anadolu Bölgesinin iş makinaları alanında tek isim ve en büyük yedek parça deposu haline gelmiştir. 1989 yılında ikinci şirketimiz, Aybey Hidrolik Pnömatik San ve Dış Tic.Ltd.Şti' ni kurarak hidrolik pnömatik konusunda özellikle tekstil, gıda fabrikaları ve makine imalatcılarına yönelik hidrolik pnömatik ekipman satışı teknik danışmanlık ve hortum presleme hizmeti verilmeye başlanmış, sonrasında iş makinaları tamir ve bakım konusunda gezici ağıyla çalışmalarına devam etmiştir.

Her iki şirketimizde eğitimli ve uzman kadrosuyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

ÖZTÜZÜN
Vizyon & Misyon

NİHAT ÖZTÜZÜN VE OĞULLARI SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. olarak pazarın güncel beklentilerini en hızlı şekilde yakalamak, en hızlı çözümlerle değerli Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun makinalar sunmak ve bu makinalarımızında arkasında istikrarlı bir şekilde durarak pazarda iyi olarak anılan firmalar arasına adımızı yazdırabilmek için sadece bugün değil, gelecekteki en büyük hedefimizde bu olacaktır.

Bizler geçmişlerimize bakıldığında Mümessilliğini aldığımız markalarda aradığımız özellikler ve beklentilerimiz doğrultusunda müşteri memnuniyetine öncelik verdiğimiz görülmektedir. Senelerce mücadelemiz hep bu sorumluluk içerisindede sürmektedir. Biz satışını yapmakta oldugumuz makinaları öncelikle kendimiz alırız ve bütün kompenentlerinde fiyat düzeyi ne ise o düzeyin gerektirdıği en iyilerinde oluşmasına gayret sarfederiz. Bunun neticesinde sattığımız her bir makina için pazarda söylenen tüm güzel yorumlar, bizim yaptığımız işteki en büyük ödülümüzdür.

60

YILLIK DENEYİM

524067

MUTLU MÜŞTERİ

41

ÜLKEDE SATIŞ

4238

YEDEK PARÇA